Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron to więcej niż tylko zbiór pikseli i linii kodu. To opowieść, którą Twoja strona chce opowiedzieć. To harmonia estetyki i funkcjonalności, gdzie każdy element ma swoje znaczenie.

Co zyska Twoja firma dzięki stronie internetowej


Oszczędności

Reklama tradycyjnymi metodami jak ulotki, ogłoszenia w gazetach czy w lokalnej prawie są kosztowne. Zatrudnienie grafika aby wykonał nam ulotkę reklamową oraz firmę która dostarczy ulotki do potencjalnych klientów pochłania sporo czasu i pieniędzy. Posiadając stronę internetową możesz reklamową nieograniczoną liczę produktów i usług.

Dostępność 24/7

Dobrze stworzona strona internetowa pozwala klientom uzyskać odpowiedz na najbardziej popularne pytania. Strona działa 24/7 co pozwala zmniejszyć ilość telefonów od klientów z najbardziej popularnymi pytaniami. Ceny usług, towarów, reklamacje i zwroty wszystko może być dostępne na Twojej stronie.

Wygoda Klienta

Często zdarza się tak, że klienci nie pamiętają numeru telefonu, adresu albo godzin otwarcia sklepu / firmy. Z pomocą przychodzi storna internetowa za pomocą jednego kliknięcia czy to na komputerze czy w komórce możemy sprawdzić czy firma bądź sklep do którego mamy się wybrać jest otwarty lub możemy szybko do niego zadzwonić.

Budowa treści

Wszystkie strony internetowe są indeksowane przez wyszukiwarkę Google co pozwala praktycznie za darmo dotrzeć do rzeszy nowych klientów. Jest to idealne rozwiązanie dla lokalnych firm które dzięki stronie internetowej mogę zwiększyć sprzedasz swoich produktów czy usług. Strona internetowe to jeden z głównych kanałów informacji.

AUTO-PUCHALSKI 
Ostrołęka

Strona serwisu samochodowego naprawiającego samochody powypadkowe

Usługi Geodezyjne Maków Mazowiecki

Strona geodety działającego w Makowie Mazowieckim

Usługi remontowe

Strona firmy usługo remontowej świadczącej usługi w województwie mazowieckim

Strony internetowe

Witaj w świecie projektowania stron internetowych, gdzie kod staje się sztuką, a kreatywność ma swoje miejsce na każdej linijce.

Wiesz, że pierwsze wrażenie jest kluczowe, a Twoja strona internetowa to wizytówka w cyfrowym świecie? To właśnie tu, w labiryncie kodu i designu, rodzą się witryny, które nie tylko przyciągają wzrok, ale także zapadają w pamięć.

Napisz do mnie

Responsywność

Twoja strona firmowa będzie dostosowana do urządzeń mobilnych co zapewnia przyjazny interfejs zarówno na komputerze jak i na smartphonie.

Optymalizacja

Optymalizacja strony pod odpowiednio dobrane słowa kluczowe to podstawa aby być widocznym w wyszukiwarce Google.

Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze i zawsze staramy się aby wygląd jak i działanie strony satysfakcjonowała w 100%

Panel administracyjny

Dzięki panelowi administracyjnemu możesz samodzielnie zarządzać swoją stroną. Panel jest łatwy i przyjazny w obsłudze.

Budowa treści

Mówią że „Content is king” i jest w tym sporo racji dobór odpowiedniej treści jak i zdjęć oraz filmów zapewnia wysokie pozycji w Google.

Bibendum

Dobrze działająca storna to podstawa i my o tym wiemy. Otrzymasz od nas w cenie 12 miesięcy gwarancji na naszą usługę.

Zbudujmy coś razem

Oczywiste jest, że kluczowym aspektem jest zapewnienie klientom wsparcia technicznego i nie pozostawienie ich samym sobie z problemami. Moja rola polega na rozwiązaniu wszelkich trudności, z jakimi może się spotkać Twoja firma.

Napisz do mnie