Przykładowe realizacje

Check4WEB

Aplikacja do monitorowania pozycji w Google. Zarządzania i monitorowania linków przychodzących do naszej strony. Wbudowany moduł CRM do zarządzania baza klientów z możliwością przypisywania stron do klientów i wiele innych opcji.

IndexChecker

Aplikacja monitorująca stan indeksacji linków w Google. Aplikacja może monitorować linki cyklicznie co wybrany przez użytkownika czas. Tworzone są archiwalne wpisy odnośnie wzrostu lub spadku indeksacji naszej grupy linków. Aplikacja bardzo dobrze współpracuje z publicznymi jak i prywatnymi proxy.

Insta-Max

Serwis Insta-Max pomaga promować profile na portalu Instagram. Została stworzona strona internetowa dla klienta z możliwością rejestracji i logowania. W panelu klient może wykupić pakiet promocji swojego profilu. Podłączone zostały systemy płatności DotPay oraz PayPal w serwisie na rynek zagraniczny.
Statystyki FB Pixel monitorujący ilość rejestracji, aktywacji darmowych pakietów oraz sprzedaży.

Panel zarządzania zleceniami

Aplikacja do zarządzania zleceniami SEO, możliwość przypisania klienta oraz wybranego pakietu do danego zlecenia. Status zlecenia oraz procentowe wykonanie zlecenia. Dodawanie raportów w formie tekstowej oraz plików do pobrania dla klienta. Dodawanie faktury do zlecenia. Przypisanie loginu i hasła dla klienta.