Masz pytanie zadzwoń:
+48 888 570 971

WEBMonitor pozycjonowanie pod kontrolą

WEBMonitor pozycjonowanie pod kontrolą

Skrypt jest przeznaczony przeważnie dla ludzi którzy mają dużo swoich stron lub budują zaplecze do pozycjonowania stron i nie mają czasu sprawdzać codziennie ręcznie parametrów wszystkich stron (ten skrypt zrobi to za Ciebie). W razie problemów z serwerem powiadomi w formie wiadomości e-mail o tym który serwer nie działa i kiedy awaria miała miejsce wszystkie te informacje zostaną zapisane w bazię danych abyś mógł je później zweryfikować . Wykrywa zbanowanie strony w google i wiele, wiele innych funkcji przeczytaj opis poniżej. Poniżej podstawowe dane które gromadzi skrypt:

Lista pobieranych danych przez program

 1. Google
  • Site
  • BackLink
 2. Bing (nie rozwijane)
  • Site
  • BackLink
 3. MajesticSEO
  • referring i external
  • Link profile: Citation flow, Trust flow
  • Educational Ref. Backlinks
  • Educational Ref. Domains
  • Referring IP addresses
  • Referring Class C subnets
  • Indexed URLs
 4. AlexRank
 5. PageRank
 6. OpenSiteExplorer
  • Total Links
  • External Links
  • mozrank
  • Page Authority
  • Domain Authority
 7. Sprawdzanie IP domeny
 8. Wiek domen
 9. Geolokalizacja IP domeny
 10. monitorowanie działania serwerów
 11. Geolokalizacja IP dodanych serwerów
 12. Monitorowanie pozycji stron w google.plw

Dodatkowo możemy wyłączyć/włączyć monitorowanie niektórych danych , jak i zmienić ich częstotliwość pobierania. Wszystkie te dane są przedstawiane na przejrzystych wykresach.

 

Główne zestawienie

Przedstawia ostatnio pobrane dane dla wszystkich stron. Dane są porównywane ze sobą co umożliwia nam zobaczenie czy jest spadek wartości czy wzrost i o ile ta wartość się zmieniła. Po lewej stronie adres strony, przypisany serwer, IP, wiek domeny oraz przyciski: cache, notaki, edycja, ręczne pobieranie danych, wykresy, usuwanie strony. (na przedstawionym zrzucie ekrany nie ma wyświetlonych trzech kolumn google BL, bing site i bing BL)

 

Wykresy

Wszystkie dane są przechowywane w bazię danych i możemy je wyświetlić na przejrzystych wykresach.

 

Dodaj stronę

Widok formularza dodawania strony. Możemy dodać od razu kilka/kilkanaście stron do systemu poniżej możemy ustawić na jakim serwerze znajdują się strony i do jakich kategorii mają należeć. Następnie ustawiamy częstotliwość pobierania danych dla konkretnych parametrów pozostawiając wartość „0” oznacza że nie dane nie będą pobierane.

Sprawdzanie na jakim IP jest dana domena możliwość monitorowania czy IP strony się nie zmieniło. Jeśli IP domeny zmieni się zostanie ona podświetlona na pomarańczowo w zestawieniu dodatkowo będzie umieszczony komunikat w menu. Funkcja przydatna dla ludzi którzy trzymają swoje strony na hostingu SEO, często po resecie serwera przywracają się domyślnie główne IP dla każdej domeny.

 

Kategorie

Każdą stronę możemy przyporządkować do konkretnej kategorii, strona może być dodana do kilku kategorii w sumie nie ma żadnych ograniczeń co do ilości kategorii i ilości stron w danej kategorii wszystko ogranicza się tylko do wyobraźni i potrzeb użytkownika.

 

Monitorowanie serwerów

– monitorowanie działania serwerów z dwoma metodami testów, pierwsza metoda sprawdza kod błędu jakie zwraca zapytanie do strony znajdującej się na serwerze drugie uzupełniające sprawdza czy podana przez nas fraza znajduje się w kodzie strony przydatne dla darmowych hostingów w których po blokadzie konta jest zmieniana nasza strona na stronę hostingu. Możliwość ustawienia częstotliwości sprawdzania.
– odczytywanie lokalizacji serwera
– Wszystkie komunikaty o błędnym działaniu hostingu są rejestrowane jeżeli skrypt wykryje, że konto hostingowe nie działa wyślę do nas maila z komunikatem które konto nie działa i kiedy zdarzenie miało miejsce . Tak samo będziemy mieli komunikat w naszym panelu.

 

Obsługa proxy i phpproxy

Skrypt obsługuje proxy w formacie IP:PORT przez które łączy się z serwerami zapobiega to szybkiemu zablokowaniu IP serwera na przykład w google. Proxy są sprawdzane z częstotliwością konfigurowalną ustawieniach programu. Możliwość ustawienia jaki czas ma być odczekany przed kolejnym użyciem tego samego PROXY dla danego serwera. Możemy także dodać plik php na swój serwer z innym IP aby za jego pośrednictwem pobierać dane, następnie podajemy adres pliku w panelu.
Wszystkie proxy są spradzane oddzielnie dla google, majescicseo i binga.

 

Zakładka ustawienia

 • linki do plików cron
 • ustawienia ilości zapytań podczas jednego cyklu cron
 • ograniczenie zapytań z jednego IP w danym przedziale czasowym
 • co ile maja być sprawdzane nie używane adresy proxy
 • obsługa API OpenSiteExplorer (możliwość dodania wiele API skrypt sobie później losuje z którego ma korzystać)
 • wyłączenie wyświetlania kolumn w zestawieniu
 • dane fresh zaznaczanie nowo pobranych danych w zestawieniu głównym na kolor zielony

Wersja demo do zobaczenia pod adresem narzedzia.piersa.pl/wm/
Login i hasło: admin
Jakby hasło nie było prawidłowe to proszę uruchomić skrypt z tego linka RESET HASŁA

 

Instrukcja obsługi:

Instrukjcja obsługi PDF

 

Cennik:

Cena oprogramowania zależy od ilości monitorowanych stron jest to opłata jednorazowa:
– 100 stron – 150zł
– 1000 stron – 230zł
– 5000 stron – 330zł
podane ceny są cenami netto.
Możliwe jest dostosowanie także licencji do konkretnych potrzeb lecz nie mniej niż 100 stron.

W celu zamówienia aplikacji proszę o kontakt >>

 

Pisali o nim:

seoblogowanie.pl
seo-z.pl

 

Opinie użytkowników

MaxPan (www.forum.optymalizacja.com)
Przekonałem się i kupiłem, ze swoje strony polecam, skrypt stal się bardzo rozbudowany jak na tak niska cenę, bardzo dobre rozwiązanie dla monitorowania jak i zaplecza tak i stron docelowych. Doskonały suport.

 

cinmar (www.forum.optymalizacja.com)
Bardzo dobry skrypcik, informuje o wszystkim, można zapomnieć o sprawdzaniu BL SITE czy banach, to wszystko mamy na talerzu w postaci tego skryptu. Najważniejsze że autor ma kilka ciekawych pomysłów na rozwinięcie tego oprogramowania i cały czas wdraża nowe funkcjonalności co jest bardzo ważna i istotną sprawą przy takich projektach. Cena wydaje się być bardzo przestępna. Z mojej strony polecany skrypcik. Warto pobawić się demem które udostępnia autor.

 

Xemix (www.forum.optymalizacja.com) (xemix.eu)
Również korzystam z oprogramowania od kilku miesięcy i jestem jak najbardziej zadowolony -> polecam

 

straseusz (www.forum.optymalizacja.com) (www.seocat.com.pl)
Na tym etapie skrypt jest już fajnym narzędziem, można wrzucić wszystkie zapleczówki i chociaż się nie pogubi człowiek jakie domeny są
W przypadku banów – fajny system wykrywający.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *