Masz pytanie zadzwoń:
+48 888 570 971

Aktualizacja Check4WEB 1.3 – Aplikacja do monitorowania pozycji Google

Trochę dodałem nowych rzeczy do Check4WEB aby usprawniło i nie denerwowało wielu użytkowników :) tak jak sortowanie po ostatnim dniu wyników teraz można już to ustawić. Dodałem także mechanizm ponawiania sprawdzania fraz które miały skok (góra, dół) większy niż 50%. Poprawiłem błąd geolokalizacji nie raz skrypt nie sprawdzał z tej geolokalizacji co trzeba teraz jest już wszystko dobrze. Dodane zostały komentarze do danego dnia. Wyszukiwarka fraz i domen w systemie nie raz ciężko coś znaleźć po samych kategoriach :)

Komentarze do dnia dla danej strony – klikając w dzień miesiąca możemy dodać komentarz do tego dnia. Funkcja ta będzie rozbudowana o powiadomienia (email), możliwość przypięcia danego komentarza na stronie głównej programu.

Komentarze do danego dnia wyświetlane w zestawieniu fraz.

Wszystkie komentarze dodane dla danej strony.

Wszystkie komentarze dla danej strony


Sortowanie wyników fraz do ustawienia:

Ustawienia sortowanie wyświetlania wyników fraz.


Ponawianie sprawdzania fraz które miały duży skok pozycji w google – jeśli system wykryje skok w górę lub w dół większą równą 50% to taka fraza jest dawana do ponownego sprawdzanie za 3 godziny i zostanie dodana w takim zestawieniu jak poniżej. 

Zestawie fraz do ponownego sprawdzenia.

Tak wygląda fraz z ponownym sprawdzeniem oznaczone symbolem kłódki.  Po najechaniu myszki widać dokładną godzinę ponownego sprawdzenia frazy.

Fraza do ponownego sprawdzenia, podany dokładny czas sprawdzenia.

Pokazane także w postępie sprawdzania.

Pasek postępu sprawdzania fraz.

 


Ranking spadków i wzrostów – możemy kliknąć w daną frazę i zostaniemy przekierowani na stronę Google z wybraną lokalizacją, krajem i podstroną na której powinna być dana domena. Klikając w Lokalizację wyszukiwarki pojawi nam się zapisana strona Google tak jak była widoczna przez robota podczas sprawdzania pozycji. Klikając w nazwę domeny zostaniemy przeniesieni na zestawienie wszystkich fraz. 

Ranking spadków i wzrostów.


Wyszukiwarka domen i fraz – wyszukiwarka docelowo ma szukać we wszystkich rodzajach danych domeny, frazy, pliki, raporty, komentarze. Obecnie są to tylko domeny i frazy.

Wyszukiwarka stron i fraz w systemie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *